B41689A8607Q001
CAP ALUM 600UF 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B41689A8607Q
B41689A8607Q001 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41689A8607Q001, 600 µF kapasitans ve 63 V rated voltage özellikleri ile axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere entegrasyonu sağlayan bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 10.000 saat ömür garantisi @ 125°C ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 5.3 A ripple current kapasitesi @ 10 kHz ve 350 mOhm ESR değerleri ile güç kaynağı, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde tercih edilen bir seçenektir.
Applications Automotive
Capacitance 600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 350mOhm @ 100Hz
Impedance 29 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.3 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 63 V