B41607A7278M009
CAP ALUM 2700UF 20% 40V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41607A7278M
B41607A7278M009 Hakkında
EPCOS B41607A7278M009, 2700 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltajında çalışan bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 150°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 60mOhm ESR değeri ve 9.7A ripple akım kapasitesi (10 kHz'de) ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan endüstriyel ve otomotiv sistemlerinde yerini almaktadır. Through-hole montajı ile PCB'ye monte edilir.
Applications Automotive
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100Hz
Impedance 11 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.7 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V