B41607A5478M9S1
CAP ALUM 4700UF 20% 25V
Seri / Aile Numarası
B41607A5478M
B41607A5478M9S1 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B41607A5478M9S1, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. 17mOhm ESR değeri ile 100Hz'de düşük empedans sağlar. 9.7A ripple akım taşıyabilme kapasitesi 10kHz frekansda yüksek frekanslı uygulamalara uygun hale getirmektedir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile hassasiyet kritik olmayan uygulamlarda kullanılabilir. Parça şu anda ürün statüsü itibarıyla kullanımdan kaldırılmıştır.
Applications Automotive
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.7 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V