B41605B5908M2
CAP ALUM 9000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41605B5908M2
B41605B5908M2 Hakkında
B41605B5908M2, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 9000µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Radial montaj tipinde snap-in kasa ile sunulan kondansatör, 3 lead konfigürasyonuna sahiptir. 18mOhm ESR değeri ile 100Hz frekansında düşük seri dirençli performans gösterir. 7.1A ripple akım kapasitesi 10kHz'de çalışabilen bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değeri sunmaktadır. 125°C'de 5000 saat yaşam süresi sahiptir. Ürün şu anda üretimde bulunmamaktadır (obsolete).
Applications Automotive
Capacitance 9000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.1 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V