B41605B5688M002
CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41605B5688M
B41605B5688M002 Hakkında
EPCOS B41605B5688M002, 6800 µF kapasitanslı 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 19 mOhm ESR ve 15 mOhm impedans değerleri ile yüksek frekanslı devreler için uygun özelliktedir. -55°C ile +125°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı ve 125°C'de 5000 saat ömür değeri ile otomotiv uygulamalarında güvenilir çalışma sağlar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 6.5 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 100Hz
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.5 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V