B41605A8818M9
CAP ALUM 8100UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41605A8818M
B41605A8818M9 Hakkında
EPCOS B41605A8818M9, 8100 µF kapasitansına sahip radial kuruluslu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim değeri ile tasarlanan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 13mOhm ESR (100Hz'de) özellikleriyle güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yer alır. Through-hole montaj tipine sahip olan kondansatör, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir. 125°C'de 5000 saat yaşam süresi garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 10A ripple akımı taşıyabilmektedir. Lütfen bu ürün üretimi durdurulmuş (obsolete) olup, stok durumunu kontrol ediniz.
Applications Automotive
Capacitance 8100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V