B41605A8398M3
CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41605A8398M3
B41605A8398M3 Hakkında
EPCOS B41605A8398M3, 3900 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltajla tasarlanmış olup, otomotiv uygulamalarında güç kaynağı devrelerinde, filtre ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. Through-hole montajlı snap-in tasarıma sahiptir. 20 mOhm ESR değeri ile 100 kHz frekansda işlem görebilir. 10 kHz'de 9 A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olan bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. Ürün üretimi sonlandırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications Automotive
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V