B41605A7688M9
CAP ALUM 6800UF 20% 40V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41605A7688M
B41605A7688M9 Hakkında
EPCOS B41605A7688M9, 6800 µF kapasitanslı, 40V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj türü ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. Automotive uygulamaları için tasarlanmış, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir. 125°C'de 5000 saatlik ömür süresine sahiptir. 16mOhm ESR (100Hz'de) ve 9A ripple current (10kHz'de) özellikleri ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile üretilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V