B41580A8689M000
CAP ALUM 68000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41580A8689M
B41580A8689M000 Hakkında
EPCOS B41580A8689M000, 68000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilime sahip bu komponentin ESR değeri 100Hz'de 5mOhm, impedansı ise 7.8mOhm'dur. Chassis mount tipi vida terminaline sahip olup -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. 19A ripple akım kapasitesi (100Hz) ile güç kaynakları, güç yönetimi devreleri ve endüstriyel uygulamalarda genel amaçlı filtre ve depolama aplikasyonlarında kullanılır. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm @ 100Hz
Impedance 7.8 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 19 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V