B41580A7100M000
CAP ALUM 100000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41580A7100M
B41580A7100M000 Hakkında
EPCOS B41580A7100M000, 100000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, şasi montajı için vida terminalli radyal konfigürasyonda sunulmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi vermektedir. 8.2mOhm ESR değeri ve 7mOhm impedansı ile düşük dirençli uygulamalar için uygundur. 100 Hz'de 18A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransla üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8.2mOhm @ 100Hz
Impedance 7 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 18 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V