B41570E7159Q000
CAP ALUM 15000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41570E7159Q
B41570E7159Q000 Hakkında
EPCOS B41570E7159Q000, 15000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya tasarlanmıştır. Vida bağlantılı radyal kutu tipindeki bu kondansatör, şasi üzerine montajı için uygundur. 105°C sıcaklıkta 10000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 15 mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri sayesinde, güç kaynakları, endüstriyel ekipman ve ağır yük uygulamalarında tercih edilir. 100 Hz'de 11A ripple akım kapasitesiyle yüksek akım taşıyan devreler için uygundur. Cihazın üretim tarihi itibariyle kullanımdan kaldırılmış (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100Hz
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 11 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 40 V