B41560A9339M000
CAP ALUM 33000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41560A9339M
B41560A9339M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41560A9339M000, 33000 µF kapasitansı ve 100V nominal gerilimi ile tasarlanmış büyük kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminalli (Screw Terminals) kasa türüne sahip olan bu bileşen, chassis montajı için uygun olup genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransı, 5 mOhm ESR değeri ve 8.4 mOhms empedansı ile düşük frekans dalgalanma akımını (21 A @ 100 Hz) karşılayabilir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devre ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm @ 100Hz
Impedance 8.4 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 21 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V