B41560A9338M000
CAP ALUM 3300UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41560A9338M
B41560A9338M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41560A9338M000, 3300 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim için tasarlanan bu komponentin ±20% toleransı ve screw terminal bağlantısı vardır. 48 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de 5.7 A ripple akımına dayanabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışan cihazda, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. Chassis mount olarak tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, filtre uygulamaları ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda kullanılmaktadır. Radial can yapısındaki tasarımı endüstriyel ve profesyonel elektronik uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 48mOhm @ 100Hz
Impedance 53 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V