B41560A8689M003
CAP ALUM 68000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41560A8689M
B41560A8689M003 Hakkında
EPCOS B41560A8689M003, 68000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilime sahip bu bileşen, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 5 mOhm ESR ve 7.8 mOhm impedans değerleriyle düşük dirençli tasarımı sayesinde 19A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve diğer genel amaçlı kondansatör uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm @ 100Hz
Impedance 7.8 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 19 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V