B41560A8688M000
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41560A8688M
B41560A8688M000 Hakkında
EPCOS (TDK) B41560A8688M000 alüminyum elektrolitik kondansatör, 6800 µF kapasitans ve 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminalleri ile chassis mount edilen bu kondansatör, 100 Hz'de 6A ripple current ve 44 mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. Gücü depolama, filtreleme, güç kaynakları ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 44mOhm @ 100Hz
Impedance 46 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V