B41560A8339M000
CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41560A8339M
B41560A8339M000 Hakkında
EPCOS B41560A8339M000 serisi alüminyum elektrolitik kondansatör, 33000 µF kapasitans ve 63V voltaj ratingine sahiptir. Screw terminal bağlantı tipi ile chassi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik ömür süresine sahiptir. 100 Hz'de 11 mOhm ESR ve 15 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme uygulamalarında kullanılır. Genel amaçlı uygulamalar için idealdir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 15 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V