B41560A8109M000
CAP ALUM 10000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41560A8109M
B41560A8109M000 Hakkında
EPCOS B41560A8109M000, 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Şasi montajı için vida terminalli radyal paket ile sunulmaktadır. ESR değeri 100 Hz'de 27 mOhm, impedansı 16 mOhm olan bu kondansatör, 100 Hz'de 8.1 A ripple akımına dayanabilmektedir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi verir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Not: Bu ürün üretilmemiş durumdadır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm @ 100Hz
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 8.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V