B41554E7339Q000
CAP ALUM 33000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41554E7339Q
B41554E7339Q000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B41554E7339Q000, 33000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltage ile tasarlanmış bu komponent, düşük ESR (11 mOhm @ 100Hz) ve impedans (10 mOhms) özelliğine sahiptir. Chassis mount tipi vida terminalleri ile montajlanır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen komponent, 125°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür ürünü ile tasarlanmıştır. 12A ripple current kapasitesi ile 100Hz düşük frekansta kullanıma uygun olup, genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri ile şarj-deşarj operasyonlarında kullanılır. Polar yapısı ve ±10%/+30% toleransı ile ürün özellikleri belirlenmiştir. Mevcut parça statüsü obsolete'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11mOhm @ 100Hz
Impedance 10 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 12 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 40 V