B41554E7109Q000
CAP ALUM 10000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41554E7109Q
B41554E7109Q000 Hakkında
EPCOS B41554E7109Q000, 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, 27mOhm ESR değerine ve 6.7A ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, vida terminalleri ile Chassis Mount uygulamaları için uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 2500 saat ömür garantisi sunar. -10% +30% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm @ 100Hz
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 2500 Hrs @ 125°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6.7 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 40 V