B41554E4100Q000
CAP ALUM 100000UF 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41554E4100Q
B41554E4100Q000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41554E4100Q000, 100000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanan bu kondansatör, chassis mount tipi vidalı terminal bağlantısına sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar için kullanılan bileşen, 10mOhm ESR değeri ve 14A ripple current kapasitesi ile düşük frekans devrelerinde etkin çalışır. -55°C ile +125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür sunmaktadır. Polar yapıdaki bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -10%, +30% tolerans aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 14 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 16 V