B41550E8338Q000
CAP ALUM 3300UF 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41550E8338Q
B41550E8338Q000 Hakkında
B41550E8338Q000, EPCOS tarafından üretilen 3300 µF kapasiteli, 63V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminal (screw terminal) bağlantısı ile donatılmıştır. 39 mOhm ESR değeri ve 24 mOhm impedansı ile düşük frekans ripple akımı uygulamalarında 6.8 A @ 100 Hz kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Ek olarak -10% / +30% tolerans aralığına sahiptir. Bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır. Mevcut durumu Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 39mOhm @ 100Hz
Impedance 24 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6.8 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 63 V