B41550E8159Q000
CAP ALUM 15000UF 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41550E8159Q
B41550E8159Q000 Hakkında
EPCOS B41550E8159Q000, 15000 µF kapasitanslı, 63V rated voltaj ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tipi bu komponentin, düşük ESR değeri (13mOhm @ 100Hz) ve 15A ripple current kapasitesi sayesinde yüksek akım uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -55°C ile +105°C arasında çalışabilmekte, 105°C'de 20000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Radial can paket tipi ile mekanik montajı standart PCB uygulamalarına göre farklılık gösterir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 100Hz
Impedance 11 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 15 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 63 V