B41550E7159Q000
CAP ALUM 15000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41550E7159Q
B41550E7159Q000 Hakkında
EPCOS B41550E7159Q000, 15000µF kapasitanslı, 40V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount konfigürasyonunda tasarlanmıştır. 100Hz'de 15 mOhm ESR ve 11A ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat yaşam süresi garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılan endüstriyel grade bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100Hz
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 11 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 40 V