B41550E7109Q000
CAP ALUM 10000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41550E7109Q000
B41550E7109Q000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41550E7109Q000, 10000 µF kapasitansta 40V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial yapıyla vida terminalleri (screw terminals) üzerinden şasi montajına uygun tasarlanmıştır. 27 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de düşük empedans sağlayarak, 9.4 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 10000 saatlik ömür garantisi veren bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, industrial elektronik devreleri ve düşük frekans filtreleme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 9.4 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 40 V