B41550E4689Q000
CAP ALUM 68000UF 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41550E4689Q000
B41550E4689Q000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41550E4689Q000, 68000 µF kapasitansa ve 16V nominal gerilime sahip büyük kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminal bağlantısı ile donatılmıştır. 13 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımına (17A @ 100Hz) karşı dayanıklılık gösterir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 105°C'de 20000 saat ömür sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. Polar yapısı nedecesi doğru kutbiyetin sağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 100Hz
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 17 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 16 V