B41550E4339Q000
CAP ALUM 33000UF 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41550E4339Q
B41550E4339Q000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41550E4339Q000, 33000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponent, şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. Geniş çalışma sıcaklık aralığında (-55°C ~ 105°C) 17 mOhm ESR ve 13 mOhm impedans özellikleriyle, 100Hz'de 12A ripple akımını desteklemektedir. 105°C'de 10000 saatlik ömür garantisi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektronik ve profesyonel cihazlarda kullanılmaya uygundur. Vida terminali bağlantısı sayesinde sağlam ve güvenilir monte edilme sağlar. Ürün şu anda üretimi durdurulmuş (Obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm @ 100Hz
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 12 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 16 V