B41550E4229Q000
CAP ALUM 22000UF 16V SCREW
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B41550E4229Q
B41550E4229Q000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41550E4229Q000, 22000 µF kapasitansa ve 16V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 21 mOhm ESR değeri ve 18 mOhms impedans ile düşük seri dirençli yapısına sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında 10000 saatlik yaşam süresi garantisi vardır. 100 Hz'de 10A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama alanlarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 100Hz
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 10 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 16 V