B41505A8108M000
CAP ALUM 1000UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41505A8108M
B41505A8108M000 Hakkında
EPCOS B41505A8108M000, 1000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahiptir. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanmış olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. 100 Hz'de 1A ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler, filtreleme devreleri ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır. 149 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 149mOhm @ 100Hz
Impedance 159 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V