B41505A3339M7
CAP ALUM 33000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41505A3339M7
B41505A3339M7 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B41505A3339M7, 33000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltajda çalışan bu bileşen, -40°C ile +105°C sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 19mOhm ESR değeri ve 3.9A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol cihazları ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılır. Radial bağlantı tipi ile Through Hole montajı destekler, ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 100Hz
Impedance 20 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V