B41458B9479M000
CAP ALUM 47000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41458B9479M
B41458B9479M000 Hakkında
EPCOS B41458B9479M000, 47000 µF kapasitanslı, 100V nominal voltajında çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount tipi kuruluma uygundur. 5 mOhm ESR değeri ve 24 A ripple current taşıyabilme kapasitesi ile güç kaynakları, enerji depolama ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 12000 saat ömür süresi garantisiyle genel amaçlı indüstriyel ve ticari cihazlarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm @ 100Hz
Impedance 6 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 24 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V