B41458B9478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41458B9478M
B41458B9478M000 Hakkında
EPCOS B41458B9478M000, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, chassis montaj tipi vida terminal bağlantısına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 12000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 Hz'de 40 mOhm ESR ve 6.7 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjilendirme sistemlerinde kullanılan bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Radial kutulu, vida terminal bağlantısı nedeniyle montaj işlemi basit ve güvenlidir. Bileşen obsolete (üretimi sonlandırılmış) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm @ 100Hz
Impedance 35 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V