B41458B8229M000
CAP ALUM 22000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41458B8229M
B41458B8229M000 Hakkında
EPCOS B41458B8229M000, 22000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Chassis mount tipi vida terminali bağlantısına sahip olup, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C'de 12000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. 100 Hz'de 16 mOhm ESR ve 11 A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uyygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 100Hz
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 11 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V