B41458B5229M000
CAP ALUM 22000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41458B5229M
B41458B5229M000 Hakkında
EPCOS B41458B5229M000, 22000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile tasarlanan bu komponentin ESR değeri 100Hz'de 25mOhm, impedansı ise 20mOhm'dur. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount olarak kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 12000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. Düşük frekans ripple current kapasitesi 100Hz'de 7.7A'dir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Radial, kapalı kutulu tasarımı sayesinde genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 100Hz
Impedance 20 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 7.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V