B41456B8109M000
CAP ALUM 10000UF 20% 63V SCREW
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B41456B8109M
B41456B8109M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41456B8109M000, 10000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, ±20% tolerans ve 31mOhm ESR değerine sahiptir. Chassis mount tipi vida terminalleri bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 12000 saatlik ömre sahiptir. 100Hz'de 7.7A ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı düzeltme, filtre ve enerji depolamada kullanılan bir komponenttir. Ürün durumu artık üretilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 31mOhm @ 100Hz
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 7.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V