B41456B7229M000
CAP ALUM 22000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41456B7229M
B41456B7229M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41456B7229M000 alüminyum elektrolitik kondansatör, 22000 µF kapasitans ve 40V nominal voltaja sahiptir. Şasi montaj tipi ve vida terminalli radyal kutulu tasarım ile endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 20 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı 9.6 A @ 100 Hz'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 12000 saatlik ömür süresi sunan bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, enerji depolama, EMI filtreleme ve voltage regulation uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm @ 100Hz
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 9.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V