B41456B7100M000
CAP ALUM 100000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
B41456B7100M
B41456B7100M000 Hakkında
EPCOS B41456B7100M000, 100000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Chassis mount tipi vida terminal bağlantısı ile sunulmaktadır. ESR değeri 100Hz'de 8.2mΩ, ripple current kapasitesi 100Hz'de 19A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına ve 85°C'de 12000 saat ömrüne sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8.2mOhm @ 100Hz
Impedance 7 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 19 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V