B41252C9158M
CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41252C9158M
B41252C9158M Hakkında
B41252C9158M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 1500 µF kapasitesinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100 V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, radial snap-in kasa tipinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 120 Hz'de 2.23 A ripple akım özellikleri bulunan bu komponentin through-hole montajı endüstriyel, tüketici elektroniği ve güç kaynağı uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V