B41252B9228M060
CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41252B9228M
B41252B9228M060 Hakkında
EPCOS B41252B9228M060, 2200 µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 2.83 A (120 Hz) ripple akım kapasitesiyle endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarına uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.83 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V