B41252B8688M007
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41252B8688M
B41252B8688M007 Hakkında
EPCOS B41252B8688M007, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Through Hole montaj tipi ve radial can snap-in paket formatında sunulmaktadır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 3.88A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri, enerji depolama ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.88 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V