B41252B7688M002
CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41252B7688M
B41252B7688M002 Hakkında
EPCOS B41252B7688M002, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole PCB'lere monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ve 120 Hz'de 2.71 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtre uygulamaları ve enerji depolama sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V