B41252A9478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41252A9478M
B41252A9478M000 Hakkında
EPCOS B41252A9478M000, 4700 µF kapasitanslı 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türüyle through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilmiş bu kondansatör, 120 Hz'de 4.4 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel ekipmanlar ve şebeke filtrasyonu gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V