B41252A9398M
CAP ALUM 3900UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41252A9398M
B41252A9398M Hakkında
EPCOS B41252A9398M, 3900µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür ve ±20% kapasite toleransı sunmaktadır. 120 Hz'de 4.03A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre uygulamaları ve diğer elektrik şebekesi bağlantılı devrelerde kullanıma elverişlidir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.03 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V