B41252A8688M
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41252A8688M
B41252A8688M Hakkında
B41252A8688M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj türünde radial can snap-in paketleme ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömürlü tasarım özelliğine sahiptir. 120 Hz'de 3.92A ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.92 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V