B41252A8478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41252A8478M
B41252A8478M000 Hakkında
EPCOS B41252A8478M000, 4700 µF kapasitanslı, 63V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipiyle tasarlanmış olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bileşen, 120 Hz'de 3.2A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme, zaman tutma ve enerjinin depolanması gibi endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V