B41252A8338M
CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41252A8338M
B41252A8338M Hakkında
EPCOS B41252A8338M, 3300 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Through-hole montajı destekleyen radial, snap-in kasa tipinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 120 Hz'de 2.53 A ripple akım yeteneğine ve ±20% kapasite toleransına sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.53 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V