B41252A8109M000
CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41252A8109M
B41252A8109M000 Hakkında
EPCOS B41252A8109M000, 10000 µF kapasitansı ve 63V nominal gerilimi olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygun bu bileşen, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömür garantisi (105°C'de), ±20% tolerans aralığında ve 120 Hz'de 4.74A ripple akımı ile genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, filtreleme ve gerilim stabilizasyonu uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedense kutuplama dikkate alınarak takılmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.74 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V