B41252A7338M000
CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41252A7338M
B41252A7338M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41252A7338M000, 3300 µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 1.26 A ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V