B41252A6338M067
CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41252A6338M
B41252A6338M067 Hakkında
EPCOS B41252A6338M067, 3300 µF kapasitanslı, 50V rated voltajda alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 2.2A ripple current desteği bulunmaktadır. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir. Polar kondansatör olması nedeniyle kutuplandırılması gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V