B41252A4339M
CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41252A4339M
B41252A4339M Hakkında
B41252A4339M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 33000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile çalışan bu bileşen, radial snap-in (kıstırmalı) montaj türüne sahiptir. -40°C ile +105°C sıcaklık aralığında işletim kapabiliyeti gösterir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. 120 Hz'de 4.79A ripple current toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, voltaj regülatörleri ve ses ekipmanlarında kullanılır. ±20% kapasite toleransı ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.79 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V