B41252A3569M
CAP ALUM 56000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41252A3569M
B41252A3569M Hakkında
EPCOS B41252A3569M, 56000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial snap-in montaj tipine sahip polar kondansatördür. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 2000 saat ömür garantili bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 120 Hz'de 5.49A ripple akımı kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Radial can paket yapısı nedeniyle PCB'ye kolay montaj sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 56000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.49 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V